De peste un deceniu pentru comunitate!

Grupul de inițiativă pentru optimizarea relației dintre Guvern și sectorul ONG

Grupul de inițiativă pentru optimizarea relației dintre Guvern și sectorul ONG

Nume

Prenume

Organizație

E-mail

Web

Avădani

Ioana

Centrul pentru Jurnalism Independent

ioana@cji.ro

www.cji.ro

Bucaciuc

Grozavu

Anamaria

Cezar

Centrul Regional de Resurse pentru ONGuri – CENRES

bucaciuc_ana@yahoo.com

 

www.cenres.ro

Chiburțe

Preda

Lavinia

Oana

Centrul de Resurse pentru Participare Publică – CeRe

lavinia@ce-re.ro

oana@ce-re.ro

 

www.ce-re.ro

Constantinescu

Simbotin

Simona

Raluca

Fundația pentru Dezvoltarea Sociatății Civile – FDSC

simona.constantinescu@fdsc.ro

 

raluca.simbotin@fdsc.ro

www.fdsc.ro

Gheorghe

Daniela

Federația Organizațiilor Neguvernamentale pentru Copil – FONPC

programe@fonpc.ro

www.fonpc.ro

Koo

Borbala

Societatea de Educație Contraceptivă și Sexuală – SECS

borbala.koo@secs.ro

www.secs.ro

Iliescu

Iuliana

Asociația Pro Democrația

iuliana.iliescu@apd.ro

www.apd.ro

Lisețchi

Mihai

Agenția pentru Informarea și și Dezvoltarea Organizațiilor Neguvernamentale – AID-ONG

lisetchi@gmail.com

 

www.aid-ong.ro

Mastacan

Micescu

Cristina

Viorel

Centrul de Asistență pentru Organizații Neguvernamentale – CENTRAS

cristina@centras.ro

viorel@centras.ro

www.centras.ro

Moraru

Andreea

Fundația Alpha Transilvană

andreea_moraru@alphatransilvana.ro

www.alphatransilvana.ro

Pamfil

Claudia

Grupul de Dezvoltare Locală

claudia.pamfil@gdl.ro

www.gdl.ro

Parvu

Septimius

EXPERT Forum

septimius.parvu@expertforum.ro

expertforum.ro

Popescu

Mihai Ioan

Grupul Român pentru Apărarea Drepturilor Omului – GRADO

mihai.popescu@grado.org.ro

grado.org.ro

Roșca

Mihai Florin

Fundația Română pentru Copii, Comunitate și Familie

mihai@frccf.org.ro

www.frccf.org.ro

Tănase

Iosifescu

Ioan

Alina

Asociația Națională a Birourilor de Consliere pentru Cetățeni – ANBCC

ioan.tanase@robcc.ro

alina.iosifescu@robcc.ro

www.robcc.ro

Velica

Liana

Asociația Română Anti-SIDA

liana.velica@arasnet.ro

www.arasnet.ro

Zaharia

Perju

Adriana

Oana

Federația Organizațiilor Neguvernamentale pentru Dezvoltare – FOND

adriana.zaharia@fondromania.org

oana.perju@fondromania.org

www.fondromania.org

© 4574 AID-ONG. All rights reserved.
Agentia pentru Informarea si Dezvoltarea Organizatiilor Neguvernamentale – AID-ONG
e-mail: contact@aid-ong.ro, mobil: 0722-218 204, fax: 0356-814 080,
web: www.aid-ong.ro, adresa poştală: OP. 8, CP. 1138, Timisoara, 300334
Inregistrare: HJ 919/PI/1997, cod fiscal nr. 9711198/1997,
cont: RO 35 BRD 360 SV 06750243600 BRD Savoya